Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Kierownica przesunięta w prawo

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2] Kierownica przesunięta w prawo

    Zamieszczone przez piotrek_gdy
    śmieszy mnie ta nagonka na mnie za opisane faktycznego nagannego zachowania kierowcy oklejonej OCP Octavii :P
    napisać mogłeś ,ale osób w tym uczestniczących niekoniecznie i do tego ta żałosna obrona wlepy , w Twoim wieku wypada zająć się bardziej przyziemnymi problemami ,tym bardziej że zajmujesz się dość poważnymi zajęciami zawodowo
    rafiki nie wiem jak winnych rejonach kraju ,ale my na pomorzu to tak prawie jak rodzina i można było pewną sprawę załatwić bez wytykania palcami jak przystało na inteligentnego gościa ,no ale skoro nie wiesz o co chodzi to nie musimy wszystkiego tu opisywać bo nawet nie wypada.
    Adam zastanów się czemu jutro /dziś tak mało chętnych jest na spota ,myślę że wiesz o co chodzi ,ale nie spodziewałeś się takiej sytuacji

  • #2
    [O2] Kierownica przesunięta w prawo

    Witam serdecznie. Mam takie małe spostrzeżenie w mojej O2. Jak siedzę na fotelu kierowcy tam mam wrażenie że kierownica jest jakoś w prawo przesunięta w stosunku do zegarów i fotela. Szpara przy srebrnej listwie na poziomie kolumny jest większa z prawej niż z lewej.

    Czy ktoś tak też ma czy moja O2 miała może aż takiego dzwona lub jest Anglikiem:>

    Komentarz


    • #3
      ...A może masz jakieś zdjęcie?

      Komentarz


      • #4
        Po przekładce z angola wlatuje nowy stelaż deski, do którego przykręca się kolumnę kierowniczą :diabelski_usmiech
        Spritmonitor.de

        Komentarz


        • #5
          jedź zrób geometrie i wszystko będzie jasne,

          Komentarz


          • #6
            klekot105, na geometrię jedź na Smugową :wink:
            Black Pearl, Elegance & RS LOOK
            @ by Tune-up Gdańsk
            TDI VP++ i jeszcze rośnie
            Antek

            Komentarz


            • #7
              Mr0czny, Tony065, ale kolega nie ma skręconej kierownicy, tylko całą przesuniętą w prawo, a na to geometria nie pomoże.

              klekot105, trzeba zajrzeć pod deskę, bo kiera powinna być centralnie na środku.
              Jest: Czarna OIIFL Combi 1,8 TSI + DSG
              Była: Czarna OII 1,9 TDI (BXE)

              Komentarz


              • #8
                w sumie po nr VIN można sprawdzić, czy to Angol czy Euro. przynajmniej jedno by się wyjaśniło.
                klekot105, robiłeś przegląd przed kupnem w ASO czy gdzieś indziej :?: może podjedź na Głowną do as-polu, to sprawdzą punkty kontrolne. może faktycznie był jakiś dzwon :evil:
                Black Pearl, Elegance & RS LOOK
                @ by Tune-up Gdańsk
                TDI VP++ i jeszcze rośnie
                Antek

                Komentarz


                • #9
                  Historia octavii jest taka ze przy zakupie 2 lata temu sprawdziłem ja w ASO. Dostała w przód ale mówili że jest git. Tydzień temu byłem na zbierzności i wszystko gra.
                  Jak sprawdzić że koła ma na pewno ma prosto??

                  [ Dodano: Czw 14 Mar, 13 20:37 ]
                  A tak w ogóle to u nikogo to nie występuje??

                  Komentarz


                  • #10
                    zrób zdjęcie kierownicy z tymi szczelinami i ew. zaznacz o jakie przesunięcie chodzi.
                    Black Pearl, Elegance & RS LOOK
                    @ by Tune-up Gdańsk
                    TDI VP++ i jeszcze rośnie
                    Antek

                    Komentarz


                    • #11
                      OK. W sobotę to zrobię.

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez klekot105
                        2 lata temu sprawdziłem ja w ASO. Dostała w przód ale mówili że jest git.
                        Wiesz jak jest w ASO ze sprawdzaniem auta.
                        Przyjeżdża kolega handlarz, dogaduje się z kierownikiem i jest git.(auto przechodzi przegląd przed sprzedażowy)
                        Wiem to z własnego doświadczenia w ASO Kia i po części w Audi.
                        Gdyby ktoś potrzebował podpiąć Vas'a w Łodzi to mogę pomóc tel. 600683962 lub PW (+serwis)
                        !!!MoTóR NiE UmIeRa NiGdY , MoTóR JeSt WiEcZnY !!!
                        Panie władzo, wiem ze przekroczyłem prędkość, ale porostu... lubię za==e==alać!!!

                        UNIDEN USER

                        Komentarz

                        POWRÓT NA GÓRĘ
                        Pracuję...
                        X